INWESTYCJA

INWESTYCJA

12 budynków, 24 lokale
POWIERZCHNIA DOMU

POWIERZCHNIA DOMU

123,59m2 + strych 15,57m²
POWIERZCHNIA DZIAŁKI

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

ok. 250-300m2
LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

Borkowo, ul. Kasztanowa

Inwestycja zrealizowana 2019/20

Azaliowa dolina

  • do każdego domu przynależy garaż
  • dom tworzą: Parter: wiatrołap, łazienka, salon z aneksem kuchennym i odprowadzeniem pod kominek oraz garaż. Piętro: trzy sypialnie, łazienka oraz strych z możliwością adaptacji
  • dom jest bezczynszowy, co gwarantuje niskie koszty utrzymania
Azaliowa dolina - Premica
Azaliowa dolina - Premica
Azaliowa dolina - Premica
Azaliowa dolina - Premica
Previous Next Play Pause
1 2 3 4
Inwestycja pod nazwą Azaliowa Dolina – to nowoczesne osiedle złożone z 13. budynków po dwa domy w zabudowie szeregowej. Łącznie 26 domów z garażem, zaprojektowanych ze szczególną starannością biura projektowego na nasze indywidualne zlecenie.

Zaczynając od architektury zewnętrznej budynku dbaliśmy o nowoczesny wygląd, dając poczucie ponadczasowej estetyki i urzeczywistnienia marzeń naszych klientów. Zgrana kolorystyka i łatwe w utrzymaniu powierzchnie.
Nasi architekci zaplanowali wnętrze domu z myślą o optymalnym wykorzystaniu każdego pomieszczenia czy każdej wnęki. Rozplanowanie domu ma zapewnić jego mieszkańcom wygodę, przestrzeń i komfort codziennego funkcjonowania. Udogodnienia oferowanego przez nas domu to między innymi własny garaż – o którym często marzy szczególnie męska część naszych klientów. Kolejny aspekt to dwie łazienki – jedna na dole i jedna na górze – praktyczne szczególnie jeśli rano wszyscy domownicy spieszą się do pracy czy szkoły. Ponadto przyjmowani na parterze goście, nie muszą korzystać z naszej górnej łazienki – oazy szczególnej prywatności. W dolnej część domu jest również spory salon z aneksem kuchennym. Na górze oprócz wspomnianej już łazienki mamy również trzy wygodnej wielkości sypialnie.
Parter
Piętro
Previous Next Play Pause
1 2
Image
Metraż domu to 123,59 m2 powierzchni użytkowej, a dodatkową niespodzianką dla naszych klientów jest strych – który nie jest pomieszczeniem wliczanym w ogólny metraż domu. Natomiast można zaadaptować sobie to miejsce na dodatkowy pokój o powierzchni użytkowej około 15,57 m2 Przestrzeń ta ma wysokość 280m do jętek (jętek można nie zabudowywać i zrobić otwartą więźbę). Cała przestrzeń strychu po podłodze ma natomiast 28,07m2 z tym że jest to już przestrzeń również miedzy kratownicami. Przestrzenie między słupkami można zabudować systemami szaf i dzięki temu mieć bardzo dużo miejsca na przechowywanie, albo zabudować płytami G-K ale wtedy powierzchnia zmniejsza się do 15,57m2. Dzięki przestrzeni na strychu Zyskujemy czwartą sypialnie, i jednocześnie piąty pokój w domu.
KORZYŚCIĄ DLA OSÓB KUPUJĄC DOM W TRAKCIE BUDOWY JEST MOŻLIWOŚĆ WŁASNEGO ARANŻOWANIA ŚCIANEK DZIAŁOWYCH I SYTUOWANIA ICH WEDŁUG WŁASNEGO POMYSŁU.
 Po wybudowaniu przez nas ścianek wszelkie zmiany są w dalszym ciągu możliwe, nie mniej jednak podlega to dodatkowym kosztom.

LOKALIZACJA

Lokalizacja osiedla Azaliowej Doliny to wymarzone miejsce – spełnia wszystkie warunki na których zależy większości Polskich rodzin. Przede wszystkim mieszkamy blisko Gdańska (parę kroków od znaku GDAŃSK), mamy szybki dostęp do obwodnicy – nie trzeba wspominać jaką daje nam to łączność z całym Trójmiastem, a jeśli chcemy to również z autostradą. A z drugiej strony jesteśmy o tyle daleko od miasta, aby zyskać ciszę, uciec od gwaru miasta i zaznać spokojnego wypoczynku we własnym ogródku. Usytuowanie osiedla zapewnia również bliskość szkoły, przedszkola, żłobka czy przystanku autobusowego. Droga gminna przez którą będą przejeżdżać mieszkańcy będzie drogą lokalną asfaltową z chodnikiem i ścieżką rowerową. Po drugiej stronie drogi znajduje się stawek wraz z zewnętrzną siłownią i miejscem wypoczynku. Bliskość osiedla Nowy Horyzont to pakiet dostępu do takich usług jak poczta, sklep Stokrotka, fryzjer, kosmetyczka, kwiaciarnia, piekarnia, restauracje, zamknięty i otwarty plac zabaw, kort do gry w kosza, korty tenisowe, korty do squasha, klub fitness.
Image

Plan osiedla

Azaliowa dolina - Premica
Previous Next Play Pause
1